Szukaj

Nasz Magazyn

NASZE HISTORIE

Marie, 31 lat, specjalista ds. mediów społecznościowych

Gdybyś była zapachem to... Byłabym zapachem mojej mamy - zapachem lawendy. Czułam go każdej nocy, gdy mama utulała mnie do snu. Jej skóra była miękka, a jej zapach słodki.

Gdybyś była składnikiem to... Byłabym bazylią, ponieważ kocham jej smak zarówno na surowo jak i po ugotowaniu. Nadaje ona potrawom niepowtarzalnego smaku.

Gdybyś była rośliną to...
Byłabym narcyzem, w żywych odcieniach żółtego, który co wiosnę rozkwita na nowo, aby dodać życia ogrodom moich sąsiadów.

Gdybyś była odgłosem to... Byłabym dźwiękiem kontrabasu, delikatny i ciepły, pierwszy dźwięk, który słyszymy na początku koncertu solowego, ten, który przenosi nas do innej, pięknej rzeczywistości.

Gdybyś była miejscem to...
Byłabym moim rodzinnym domem, który wypełniony był po brzegi zabawkami, śmiechem, miłością i wzajemnym szacunkiem. Niestety to miejsce już nie istnieje, ale na zawsze pozostanie w moim sercu.  

Gdybyś była wspomnieniem to... Byłabym Wigilią, podczas której prawie zobaczyłam Świętego Mikołaja. Był w salonie i układał prezenty pod choinką. Słyszałam go zza drzwi. Moi rodzice

Gdybyś była snem to... Byłabym jedną z tych cudownych chwil, kiedy śmiejesz się i śpiewasz jednocześnie. W końcu tego typu sny, sprawiają, że jesteśmy szczęśliwi nie tylko we śnie, ale także po przebudzeniu.

Gdybyś była postanowieniem noworocznym to...  Chciałabym częściej widzieć ludzi, których kocham - moją rodzinę i przyjaciół.

Co nowego?

NASZ MAGAZYN