Szukaj

NASZE ZOBOWIĄZANIA

Odkryj nasze zobowiązania

Nasze Zobowiązania

Botanicals Fresh Care to marka wysokiej jakości produktów do pielęgnacji włosów, nasyconych roślinnymi substancjami aktywnymi, zainicjowana w wyniku wprowadzenia nowej formy współpracy pomiędzy rolnikami oraz botanikami. Wszyscy jesteśmy zobowiązani do zapewnienia użytkownikom naszych produktów wyjątkowych doświadczeń piękna, a także do tworzenia wysokowydajnych formuł o wyjątkowej konsystencji i zmysłowych zapachach, bez silikonów, parabenów i sztucznych barwników.
commitment

ZOBOWIĄZUJEMY SIĘ DO ZACHOWANIA WYSOKIEJ JAKOŚCI SUROWCÓW

W Botanicals współpracujemy z dostawcami, którzy spełniają rygorystyczne kryteria w zakresie specyfikacji m.in. prowadzenie pełnej dokumentacji (dane regulacyjne, analityczne oraz dane dotyczące identyfikalności produktów), aby zapewnić bardziej przejrzyste i odpowiedzialne ekologicznie działania. Takie stosunki partnerskie otwierają nowe ścieżki do wysokiej jakości i wydajności produktów.
Starannie selekcjonujemy nasze surowce roślinne, nie tylko z uwagi na ich dobroczynne właściwości, ale również ze względu na profil wysokiej jakości oraz stosowny proces ekstrakcji. Oczywiście są to surowce odnawialne, naturalnego pochodzenia. Pozyskujemy je z wielu źródeł, dzięki czemu mamy możliwość współpracy z wieloma dostawcami oraz odpowiedniego wykorzystania ich różnorodności, aby zawsze zagwarantować wysoką jakość składników.

commitment

UZYSKUJEMY ORYGINALNE FORMUŁY KOSMETYKÓW BEZ SILIKONU, PARABENÓW  I SZTUCZNYCH BARWNIKÓW

Po raz pierwszy laboratoria L’Oréal Paris, zajmujące się produktami do pielęgnacji włosów, zrezygnowały ze stosowania silikonów, parabenów i sztucznych barwników. Specjalnie opracowały wyjątkową kompozycję botanicznych esencji we wszystkich gamach produktów, nawet w kuracjach do włosów. Jest to mieszanka oleju sojowego i kokosowego, zapewniająca niezwykłe doznania sensoryczne. Włosy stają się tak odżywione i miękkie, jak gdyby wreszcie odzyskały swoją prawdziwą naturę.
Poza tym sztuczne barwniki nie mogłyby wchodzić w skład naszych formuł z jeszcze jednego powodu – nie są elementem niezbędnym do zapewnienia użytkownikom produktów przyjemnych doświadczeń.
commitment

STARANNIE TWORZYMY WYJĄTKOWE DOŚWIADCZENIA

Bardzo nam zależy na tym, by łączyć inspirację naturą oraz wysoką skuteczność preparatów. Dzielimy się naszą pasją i doświadczeniem, aby sporządzać wysoce sensoryczne formuły produktów. To dlatego, że chcemy tworzyć nie tylko same produkty, ale też wyjątkowe i niezwykłe doznania, które pozwalają poczuć efekty, powąchać, zobaczyć i dotknąć.
Razem z naszymi twórcami perfum opracowaliśmy niezwykłe, aromatyczne zapachy, jakie nigdy wcześniej nie zostały użyte w produktach L’Oréal Paris do pielęgnacji włosów. Nasze aromaterapeutyczne zapachy nasycają nie tylko Twoje włosy, ale otulają wszystkie Twoje zmysły czystym uczuciem komfortu
i ukojenia, co sprawia, że mycie włosów staje się nie tylko czynnością higieniczną, ale prawdziwie przyjemną chwilą dla siebie.

commitment

TWORZYMY EKOLOGICZNE OPAKOWANIA

Jako osoby dbające o środowisko naturalne, zaopatrujemy się w 100% przetwarzane surowce PET do naszych opakowań*, z które kolei nadają się do recyklingu. W ten sposób dbamy o ograniczanie ilości odpadów. Zawsze też będziemy szukać najlepszych konserwantów, w najbardziej przyjazny dla środowiska sposób.
Nasze ciemnobursztynowe butelki zostały zainspirowane pojemnikami używanymi niegdyś przez zielarzy, gdyż wiadomo, że kolor ten lepiej zabezpiecza i chroni cenne formuły przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

* opakowań szamponów, eliksiru wzmacniającego oraz toniku rozświetlającego

Poznaj naszych 

Twórców

ich historie